Skip to content
SoftSri
Giriş yap
Kids Messenger
EN SON SÜRÜM

Kids Messenger

Xooloo SAS

Çocuklar için Daha Güvenli Mesajlaşma uygulaması: Arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın.

APKHaberleşme

Kiểm tra tương thích trên thiết bị của bạn

6.7/ 10
0
İndirmeler
38.5K
İncelemeler
v4.15.1
En son sürüm

İndir

v4.15.1 51.48 MB arm64-v8a ✓ Doğrulandı
UYGULAMA ÖNİZLEMESİ

Kids Messenger ekran görüntüleri

Keşfetmek için kaydırın

BU UYGULAMA HAKKINDA

Kids Messenger hakkında

Kids Messenger'ı indirin ve keyifli ve daha güvenli bir ortamda arkadaşlarınız ve ailenizle topluluğunuzu oluşturmaya başlayın.

- Çocuklar için ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar.

- Görüntülü olarak en fazla altı, sesli olarak en fazla on iki arkadaşla grup görüşmesi.

- Xooloo Messenger Kids'te Xavatar'ınızla arkadaşlarınıza veya ailenize mesaj gönderin!

- Komik animasyonlar: Arkadaşınızın Xavatar'ına öpücükler, konfeti veya muhallebili turtalar gönderin.

- SIM kart veya telefon numarası gerekmez.

- Kişisel Xavatar'ınızı oluşturun. Gerçek hayattaki tarzınıza uyması için istediğiniz zaman değiştirin. Arkadaşlarınızın nasıl göründüğünü her zaman görebilirsiniz!

- Xooloo Messenger Kids ile hiçbir doğum gününü kaçırmayın! Arkadaşınızın doğum günü olduğunda bildirim alın ve kendi doğum gününüz için güzel bir sürprizin tadını çıkarın…!

- Güvende kalın: Daha dostane ve güvenli bir ortam sağlamak için, yalnızca cep telefonu numaranızı, e-posta adresinizi veya Xooloo Arkadaş kodunuzu bilen kişiler tarafından davet edilebilirsiniz.

- Xooloo Kids Messenger tamamen ücretsizdir, abonelik veya uygulama içi satın alma gerektirmez.

13 yaşın altındaki çocuklar için ebeveyn onayı gereklidir. Ebeveynleriniz rehberinize erişebilir ancak sohbetlerinize erişemez veya mesajlarınızı okuyamaz.

Ebeveynler:

- 13 yaşın altındaki çocuklar için ebeveyn onayı zorunludur.

- Artık çocuklarınıza iletişim bilgileri önerebilirsiniz ve çocuklar bu önerileri kabul edip etmemekte özgürdür.

Xooloo Kids Messenger hakkında bilgi yayarsanız, lütfen arkadaşlarınıza Xooloo'nun "x" ile yazıldığını ve "z" ile yazılmadığını belirtin.

Xooloo hiçbir kişisel bilgiyi satmaz veya ticari amaçla kullanmaz.

  • Çocuklar için Daha Güvenli Mesajlaşma uygulaması: Arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalın.
EN SON SÜRÜM

v4.15.1 sürümündeki yenilikler

  • New in this release:
  • We've fixed bugs and added various other enhancements.
TOPLULUK PUANI

Review for Kids Messenger

6.7/10 from 38,509 reviews

6.7/10
SÜRÜM GEÇMİŞİ

Kids Messenger eski sürümleri

Tüm sürümler

KHÁM PHÁ RIÊNG CHO BẠN

Cá nhân hóa có kiểm soát

Lịch sử được lưu trong trình duyệt; server chỉ xử lý tín hiệu đã giới hạn để trả gợi ý và không lưu hồ sơ cá nhân.

Đang nhận diện Android và ABI từ trình duyệt…

Phổ biến tại quốc gia của bạn

Xu hướng theo khu vực đã chọn.

Tiếp tục khám phá

Dựa trên app và danh mục bạn vừa xem.

Keşfet

Benzer uygulamalar

Tümünü gör
01 Uygulama
Truba simgesi

Communication

Truba

Apart Sharing
0.0 208.9 MB
02 Uygulama
Skred Messenger simgesi

Communication

Skred Messenger

SKRED
7.6 Varies
03 Uygulama
Cốc Cốc: Browser & Adblock simgesi

Haberleşme

Cốc Cốc: Browser & Adblock

Cốc Cốc
8.2 242.4 MB
04 Uygulama
Guilded simgesi

Communication

Guilded

Roblox Corporation
5.8 75.2 MB
05 Uygulama
Google Mesajlar simgesi

Haberleşme

Google Mesajlar

Google LLC
8.7 Varies
06 Uygulama
Secret Chat App for Couples simgesi

Communication

Secret Chat App for Couples

BLINK TRAVEL INNOVATIONS
6.9 Varies
07 Uygulama
Astound Mobile simgesi

Haberleşme

Astound Mobile

Astound Broadband
6.5 Varies
08 Uygulama
Advance SMS simgesi

Haberleşme

Advance SMS

Private SMS Box
6.3 Varies